Biz Sizi Arayalım

HiZMETLERiMiZ

2008-2009 Eğitim döneminde faaliyete giren yurdumuzun hiçbir vakıf ve cemaat benzeri yapıyla ilgisi YOKTUR.Yalnızca TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI OLAN YURDUMUZ Siz Değerli Öğrencilerimizle iş birliği içerisinde sürekli yenilik anlayışını ilke edinmiştir. Deprem yönetmeliğine uygun sigortalı yurdumuz kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek ;standartın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek ; öğrencilerimizin memnuniyetini sürdürmek ; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını artırmak ; verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak ; memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak ;hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır .

ÇALIŞMA VE YAŞAM ALANLARI

Odalarımız ve tamamen öğrencilerimize rahat çalışma ve yaşam alanları sunmak için tasarlanmıştır. Odalarımızda LCD TV, Giysi Dolabı ve Çalışma Masaları ve Sandalyeleri mevcuttur.

GÜVENLI ISINMA SISTEMIMIZ

Yurdumuzdaki jeotermal ile ısınmakta olup kesintisiz ve sürekli en yüksek standartta ısınma enerjisi sağlayan bu sistem sayesinde öğrencilerimiz kış ayını hiç anlamayacak.

BANYO VE TUVALETLI ODALARIMIZ

Odalarımızın içerisinde banyo ve tuvalet mevcuttur. Böylece otel konforunda kendi kişisel alanlarına sahip odalarımız öğrencilerimize sene boyunca en kaliteli hizmeti sağlamamızda yardımcı olur.

BANYO VE TUVALETLERIMIZ

Oda içersinde ve oda dışarsında mevcut olan tuvalet ve banyolarımıza 7/24 kesintisiz sıcak su bulunur. Ortak kullanım alanları sürekli görevlilerimiz tarafından dezanfekte edilir.

GALERİ

galeri1
galeri3
galeri3
galeri4
galeri5
galeri7
galeri8
galeri9
galeri10
galeri11
galeri12
galeri13
galeri14
galeri15
galeri17
galeri18
galeri19

SİMAV'DA YAŞAM

Simav Kütahya’nın en nadide ilçelerinden birisidir. Tarih boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış doğa güzelliklerin iç içe geçtiği bir coğrafyadır. İklimi 4 mevsimin en güzel özelliklerini taşır.

Kış aylarında jeotarmal enerjisiyle tüm ilcenin ısınması sağlandığı için havası herzaman temiz kalır. Hafta sonlarınızı eynal ve çitgöl kaplıcanlarında havuzda ve aqua parkta gecirebilirsiniz.Gölcük yaylası çam ormanları ile çevrili bir doğa harikasıdır burada doğanın kucağında huzur bulabilir yazın piknik yapıp göl kıyısında güneşin batışını izlerken kışın karlar altında geyikleri izleyerek uzun bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Türkiye’nin en güzel kent müzelerinden birisi olan müze nederdeyse cumhuriyetle aynı yaşa sahip olan tarihi Osmanbey ilkokul’unun restore edilmesiyle tamda tarihe yakışan bir şekilde bizlere sunulmuştur simavdaki tarihin bir kanıtın olan bu müzeyi ziyaret ederek geçmişe bir yolculuğa çıkabilirsiniz.