Lomo’Instant Honolulu Edition Duyuruldu!

Lomography Instant kameralarına bir yenisini ekleyerek Lomo’Instant Honolulu Edition’ı duyurdu.

Açık renk paleti ve palmiye ağacı detaylarıyla inanılmaz ferah görünen Lomo’Instant Honolulu Edition, yaratıcı şipşak fotoğrafçılık ailesinin en havalı üyesi!

20160415_LomoInstant Honolulu_mood01
Şipşak yaratıcılığını, ister Waikiki Sahili’nde rahatlarken, ister Pu’u Ualaka’a’nın kartpostal gibi manzarasının keyfini çıkarırken ya da Kapahulu’daki yerel tatları denerken kullan! Lomo’Instant Honolulu Edition birçok yaratıcı çekim modu ve 3 lens eklentisine (Fisheye, Portre ve Yakın Çekim) sahip, dolayısıyla onunla her ortamda çekim yapabilirsin.

Lomo’Instant Honolulu Edition, seyahatlerden ilham alarak tasarlanan Lomo’Instant Marrakesh, Lomo’Instant Montenegro, Lomo’Instant Reykjavik, Lomo’Instant Sanremo, ve Lomo’Instant Kyoto modelleriyle giderek büyüyen Lomo’Instant ailesinin en yeni üyesi. Lomography Online Dükkanından ya da en yakın Gallery Store’dan hemen ön sipariş verebilirsin!

LomoInstant_Honolulu_Packaging_contents
Teknik Özellikleri

Film Formatı: Fujifilm Instax Mini Film
Pozlama Alanı: 42mm x 64mm
Enstantane: 1/125s / Bulb
Diyafram: f/8, f/11 f/16, f/22, f/32
Film Çıkarma Mekanizması: Motorlu
Çoklu Pozlama: Evet
Dahili Flaş GN: 9(m)
Otomatik Flaş Desteği: Evet
Pil Gereksinimi: 6V (4x AAA pil)
Tripod Bağlantısı: Evet

Lomo’Instant Mikrositesi: http://microsites.lomography.com/lomo-instant-camera/

Örnek Fotoğraflar

(5) -(1)

Yazar Hakkında

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Lisans öğrenimini 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İktisat bölümünde tamamladı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Master'ı yaptı. 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans bölümünü bitirdi. Filmli makineler ile çocuk yaşta tanıştı. Dijital fotoğrafa ilgisi 2008'de başladı. O dönemden bugüne, Türkiye başta olmak üzere birçok ülkeyi gezdi ve fotoğrafladı. Sokak ve gezi fotoğrafları çekmektedir. Çeşitli fotoğrafları ulusal ve uluslararası yarışmalarda 260'den fazla sergileme, çeşitli dereceler ve madalyalar aldı. Yurt içinde ANAFOD, FOTOGEN, Sille Sanat Sarayı, Yurt dışında ise UPI ve PSA fotoğraf derneklerine üyedir. AFIAP ve UPI CROWN 2 ünvanlarına sahiptir. Kişisel blogu fotografciningalaksirehberi.blogspot.com 'da fotoğraf yazıları ve 2005'den beri Öteki Sinema'da sinema eleştirileri yazmaktadır.

Benzer yazılar