Alengirhane Akademi Ücretsiz Mesleki Eğitim Atölyeleri Başlıyor

Alengirhane Akademi Ücretsiz Mesleki Eğitim Atölyeleri 29 Kasım Pazar 2015 tarihinde lansman partisi ile başlıyor…

Uzun zamandır hazırlıkları sürdürülen, Türkiye’deki profesyonel fotoğrafçıların iş yapış biçimlerini değiştirecek, sektörün öncü markalarının desteği ile hayata geçirilen ücretsiz mesleki eğitimlerine lansman partisi ile start veriyor. Birçok profesyonel ve amatörün bir araya geleceği lansman partisinin programında Canlı Dj performansı, fotoğraf gösterimleri ve profesyonel stüdyo çekimleri olacak

Alengirhane Akademi, Türkiye’nin önde gelen markalarının desteği ile (Canon, Profoto, Nec, Epson, Edelkrone, Monfotto, Wacom)  fotoğraf profesyonellerinin ve profesyonelleşme yolunda olan amatörlerinin iş kalitelerini arttıracak, fotoğraf çekiminden dijital müdahalelere ve hatta basım aşamasına kadar eksiksiz bir şekilde süreci yönetebilecek birikime ulaşması için ücretsiz teknik eğitimler düzenleyerek, fotoğraf alanında teknik ve bilimsel metotların kavranarak çalışmalara yansıtılması ve bu yolla sektörel kalitenin arttırılmasını öncelikli amaç olarak görüyor.

12243412_1099888080023891_6811596786483063945_n

Ücretsiz bu atölyelere katılmak için vakit kaybetmemenizi öneririz.  Alengirli işler ve atölyeler için www.alengirhane.com/akademi  adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

akademi

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar